D'NASTY  to nowa marka na rynku modowym. Powstała z zamiłowania i pasji do mody, dobrych materiałów oraz seksownych krojów. 

 

Co kryje się w nazwie D'Nasty?

To gra skojarzeń.

  • Po pierwsze kojarzy nam się z jednym z naszych ulubionych seriali DYNASTY, dlatego też ubrania wchodzące w skład pierwszego dropu noszą nazwy naszych ulubionych bohaterów serii Netflixa.
  • Po drugie dynastia kojarzy nam się z czymś niepowtarzalnym, wielopokoleniowym, co dla nas oznacza również ponadczasowe produkty i doskonałą jakość na lata.
  • Po trzecie dzięki zastosowaniu apostrofu połączyłyśmy dwa słowa. Dynastia - opisane wyżej, oraz Nasty czyli coś frywolnego, seksownego. Na szczególną uwagę zasługuje również podkreślenie pochodzenia brandu. Koncepcja kolekcji, sklep internetowy, sample, materiały oraz produkcja zostały kupione, zlecone oraz wyprodukowane w Polsce. Zależy nam na promocji rodzimej produkcji i wspieraniu Polskich marek.

Flagowym produktem sklepu są sukienki. Przygotowane tak, aby każda z nas czuła się w nich dobrze. Dodatkowo w ofercie sklepu dostępna jest kolekcja spodni oraz bluz dresowych mix&match, w których łatwo będzie można łączyć i miksować dolną i górną część garderoby. Klasyczne basicowe bodziaki z seksownymi wycięciami oraz marynarki o smokingowym kroju, które pozwolą wymodelować każdy rodzaj sylwetki i ukryć mankamenty figury.

STAY TUNED!